RAHAPÄEVIK märkmik-töövihik

11,95

Rahapäevik on üks vahva ja põnev märkmik-töövihik, mis on loodud noortele ja noortega! See on vajalik kõigile, kes soovivad oma finantskirjaoskust parandada ja maailmapilti laiendada.

 

SKU: 9789949016815 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Märkmik-töövihik RAHAPÄEVIK

Rahapäevik on üks vahva ja põnev märkmik-töövihik, mis on loodud noortele ja noortega! See on vajalik kõigile, kes soovivad oma finantskirjaoskust parandada ja maailmapilti laiendada.

Parim vanusele 12–18 eluaastat.

Nooremad lapsed saavad rahapäeviku täitmisega samuti hakkama, küll aga harjutuste täitmisel vajaksid vanematelt suuremat suunamist.

 

Mis kasu rahapäeviku kasutamine Sulle toob?

 

  • Distsipliin rahaasjades on tähtis! Rahapäevik aitab igakuise rahaseisu, sissetulekute ja väljaminekute jälgimisel ning paremate finantsharjumuste kujundamisel.

 

  • Kuu eesmärkide ja saavutuste lehtedele saab kirja panna oma edusammud, võidud ja tulemused.

 

  • Arendavad ja põnevad elu- ja rahatarkuse harjutused aitavad tulevikus täiskasvanueluga kohaneda – näiteks eelarve koostamine, hindade võrdlemine, iseseisvat elu alustava noore ja pere tulude-kulude arvestus ja palju muud!

 

  • 365 päeva positiivse mindseti ja tänulikkuse väljakutse aitab suurendada õnne- ja rahulolutunnet ning märgata seda, mis tegelikult loeb. Parima tulemuse saavutamiseks täida rahapäevikut igapäevaselt, aga piisab ka sellest, kui võtad selleks kord nädalas 10-30 minutit aega.

 

  • Kas teadsid, et unistused ja suured elueesmärgid lähevad täide suurema tõenäosega siis, kui need on kirja pandud? Bucketlist100 lehekülgedele saab kirja panna oma suuremad eesmärgid ja unistused.

 

  • Inspireerivad, avatud meelelaadi toetavad tsitaadid ja kasulikud tarkuseterad aitavad hoida motivatsiooni ja laiendavad mõttemaailma.

 

Kõvakaaneline rahapäevik on käepärases A5-formaadis.

 

Huvitav fakt: Rahapäevik kasvas välja ühe 15-aastase tüdruku kooli loovtöö projektist, mis sai kaitstud hindele „5“ ehk „suurepärane“.