Kaardimäng NIMETA MIDAGI MEIE EESTI

10,99

Kaardimäng NIMETA MIDAGI MEIE EESTI on lihtne ja lõbus kogupere seltskonnamäng, kus kõik teemad ja küsimused on seotud meie armastatud Eestimaaga. Kaardid on hea kingitus!

SKU: 4744794010215 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

NIMETA MIDAGI: MEIE EESTI on lihtne, heasüdamlik, siiras ja lõbus kogupere seltskonnamäng, mis muudab iga koosolemise ägedamaks!

 

Selles mängus on kõik küsimused ja teemad seotud meie Eestiga.

 

Mängida saab nii pere, sõprade kui ka uute tuttavatega. Kodus, sünnipäevapeol, koolis vahetunnis, sõpradega piknikul, külas viibides, aga ka teel olles autos, bussis, rongis, lennukis – ühesõnaga, kus ja kellega iganes soovid.

 

NIMETA MIDAGI: MEIE EESTI mängu saab mängida mitmel viisil ja nalja saab kindlasti: suurema tempoga ja võidu vastates kõlab ka lihtsatele küsimustele ootamatult lõbusaid vastuseid.

 

„Nimeta Eesti linn, kus on suvel hea puhata.“

„Nimeta kõige rikkam eestlane.“

„Nimeta Eesti täpseim selgeltnägija.“

„Nimeta Eesti ükssarvik.“

 

Mäng käib nii: Segage kaardid. Alustab noorim mängija. Mängitakse päripäeva. Võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb küsimuse ette. Kes esimesena vastab, saab kaardi endale. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

 

Saab ka nii: Võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb küsimuse ette. Kaasmängijad kirjutavad vastuse paberile/telefoni. Seejärel ütleb lugeja oma vastuse ning saab 1 punkti iga kaasmängija sama vastuse eest. Punktiarvestuseks paber/pastakas või telefon. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

 

Karbis on:

  • 88 kaarti küsimustega
  • 4 jääd vahele kaarti
  • 4 oma küsimuse kaarti

Kaardid on mugava ja käepärase suurusega.

 

Vanusele 7+

Parim 2–10 mängijaga

Mänguaeg 30–60 minutit

 

Mõeldud ja tehtud Eestis!