PRIVAATSUS JA VASTUTUS FONTEREGO OÜ VEEBIPOES 

Üldtingimused

Kasutades www.eluplaan.ee veebilehte kinnitate, et olete siin kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta.

Veebilehe omanik on Fonterego OÜ.

Veebilehe sisu kannab informatiivset eesmärki. Veebilehe omanik ei väida, et siinse veebilehe sisu või viidatud veebilehtede sisu on täpne või täielik. Veebilehe omanik ei vastuta informatsiooni vigade või puuduste ega selle kättesaadavuse eest.

Veebileht ei tegele õigusnõustamisega. Kui vajate juriidilist abi, pöörduge juristi poole. Siinsel veebilehel sisalduv informatsioon on mõeldud ainult juhisena.

Privaatsus

Veebilehe omanikule usaldatud isikuandmed on kaitstud. Teile ei saadeta rämpsposti ja teie andmeid ei avaldata ega müüda kellelegi.

Veebilehe kaudu võime koguda järgmisi andmeid:

  • Uudiskirja tellimisel sisestatud meiliaadress ja nimi;
  • Kodulehe külastatavuse analüüsiks kasutatav anonüümne info.

Veebilehe omanik ei vastuta blogi kommentaatorite privaatsuspoliitika eest.

Veebipoe privaatsuspoliitika

  • Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale. Kogume minimaalselt isikuandmeid, mis on vajalikud tellimuste täitmiseks. Me käsitleme kõiki ostu sooritamisega või e-poe külastamisega saadud isikuandmeid kui konfidentsiaalset infot.
  • Me ei avalda kunagi klientide andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui neid on vaja tellimuse täitmiseks või seda nõuab seadus.
  • Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
  • Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku (uudiskirjaga liitumine).
  • Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs. Pangalingiga maksmisel ei saa teada meie ega ka meie kaudu kolmandad isikud teie internetipanga andmeid.

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu autoriõiguste valdaja Fonterego OÜ. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult Fonterego OÜ loal.
Igale koopiale peab olema lisatud siinsele veebilehele viitav link.

Kommentaarid

Blogisse on igaühel lubatud postitada kommentaare ja arvamusi.

Veebilehe omanikul on õigus sobimatu sisuga kommentaare kustuda või nende sisu toimetada. Blogisse ei ole lubatud postitada materjali, mis on sihilikult vale, eksitav, solvav, vaenu õhutav või mistahes muul moel ebaseaduslik.