Kinkeraamat Meie pere tähtpäevad, pühad ja traditsioonid

14,95

Mida kinkide inimesele, kellel on juba kõik olemas?

 

Käesolev raamat-märkmik oma pere pühade, traditsioonide ja kõige muu olulise kirjapanemiseks on ilus, väärtuslik ja ainulaadne kingitus – sünnipäevaks, soolaleivapeoks, pulmadeks, lapse sünni puhul, ühist kooselu alustanud paarile, argisel küllaminekul.

See sobib nii mehele kui ka naisele, nooremale ja vanemale. Iseendale eelkõige.

SKU: 4744794010178 Kategooria:

Kirjeldus

Mis on see, mis teeb Sinu pere jaoks jõuludest jõulud, jaanidest jaanid ning eriliseks pühapäevad?

Raamat-märkmik „Meie pere tähtpäevad, pühad ja traditsioonid“ kutsub Sind tähele panema, üles märkima ja jäädvustama oma pere olulisi traditsioone. See on justkui lõuend, millest lood koos pere ja lähedastega kauni, suurepärase ja tähendusrikka kunstiteose – hindamatu väärtusega perekonnareliikvia, mille vilju nautida ise ning mida oma lastele ja tulevastele põlvedele edasi anda.

 

Raamat-märkmikus on esile toodud leheküljed enamlevinud tähtpäevade, kalendrikuude, nädalapäevade ning inimelu oluliste ja edasiviivate sündmuste üles tähendamiseks.

Lisaks järgnevad loetelud: Eesti rahvuspühad, riigipühad, riiklikud tähtpäevad, Eesti lipupäevad, Eestis ja maailmas enamlevinud tähtpäevad.

 

Armastuse, headuse ja hingesoojusega loodud raamatus on 112 lehekülge ning 24 x 17cm formaat on kirjutamiseks ja sissekannete tegemiseks väga mugav.

 

Huvitav võimalus raamatu kasutamiseks – tee sissekandeid igale oma lapsele eraldi, tema enda raamatusse. Täiskasvanuks saades ja oma elu alustades saab laps selle raamatu kaasa. Hiljem kooselu alustades loob uus perekond omakorda uued traditsioonid, mis tulevad kaasa ühe või teise elukaaslase algperedest ning kirjapandu aitab omakorda noorel perel üle võtta just need kõige kallimad ja väärtuslikumad traditsioonid.