Lasteraamat Õnneliku ja enesekindla lapse uskumused: Ma olen imeline!

8,95

Kuidas meie lapsevanema, hooldaja või õpetajana saame aidata lapsel kasvada õnnelikuks ja enesekindlaks inimeseks, kes väärtustab nii iseennast kui ka teisi?

 

Õpetame juba üsna väikestele lastele sõnu, tähti, numbreid, kujundeid, kombeid ja viisakusreegleid. Aga kas ja kui palju õpetame teadlikult lapsi iseennast armastama ja väärtustama?

 

SKU: 9789949013272 Kategooria:

Kirjeldus

Raamatu autor on kirja pannud järgmise mõtte: „Tunnen, et parim kingitus, mida saame anda oma lastele, on meie enda aeg, armastus ning suunamine ja eeskujuks olemine õigete väärtuste ja uskumuste kujundamisel. Loodan, et see raamat loob ka teistele lastele ja nende vanematele rikkalikult kauneid ühiselt veedetud hetki ning aitab teadvustada ja kinnistada positiivseid ning kasulikke uskumusi.“

Käesolev armas raamat ongi loodud abivahendiks lapsele kasulike ja positiivsete uskumuste ning väärtuste õpetamiseks ja kinnistamiseks. Raamat on inspiratsiooniks ka sõnavara laiendamisel, lugemise ja kirjutamise õppimisel ning empaatia suurendamisel.

Raamatut illustreerivad rõõmsad ja armsad elusolendid (loomad, linnud, kalad, kahepaiksed, putukad), keda on tore koos lapsega uuesti ja uuesti vaadata. Kui peres on lisaks väikelapsele ka kooliealised või teismelised lapsed, siis on väga kasulik, kui nemad väiksematega koos raamatut vaatavad ja neile ette loevad. Positiivsed ja julgustavad laused mõjuvad kõigile.

Raamatus „Õnneliku ja enesekindla lapse uskumused: ma olen imeline!“ on 24 mõjuvõimsat kasulikku mina-olen-vormis uskumust, lehekülg lapse lemmik-uskumuste kirjapanemiseks ja lapsevanematele kasulikke mõtteid uskumuste kohta.

Kõvakaanelist, 16 x 18cm formaadis raamatut on mugav käes hoida; parim vanusele 3–7 aastat.

Aitame meie pisikestel kullateradel suureks kasvada – enesekindlaks, elurõõmsaks, õnnelikuks ning iseend ja teisi armastavaks, hindavaks ja väärtustavaks täiskasvanuks.

Huvitav fakt: Nii uskumatu ja ootamatu kui see ka ei ole, aga ühel suveööl lendas nahkhiir meie koduaknast sisse, Tallinna linna südames, suurema kortermaja ülemisel korrusel. Veidi aja pärast sai armas nahkhiir turvaliselt loodusesse tagasi. Küll aga, selsamal ööl sündis käesoleva raamatu idee ning iseenesestmõistetavalt sai nahkhiir auväärse koha esikaanel.