Kaardimäng NIMETA MIDAGI

10,99

Kaardimäng NIMETA MIDAGI on armastatud, lihtne ja lõbus kogupere seltskonnamäng. Mängida mitmel viisil ja nalja saab kohe kindlasti: suurema tempoga ja võidu vastates kuuleb ka pealtnäha lihtsatele küsimustele ootamatult lõbusaid vastuseid.

 

SKU: 4744794010154 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

NIMETA MIDAGI! on lihtne, heasüdamlik, siiras ja lõbus kogupere seltskonnamäng, mis muudab iga koosolemise lõbusamaks!

 

Mängida saab nii pere, sõprade kui ka uute tuttavatega. Kodus, sünnipäevapeol, koolis vahetunnis, sõpradega piknikul, külas viibides, aga ka teel olles autos, bussis, rongis, lennukis – ühesõnaga, kus ja kellega iganes.

 

NIMETA MIDAGI! Kaartidega saab mängida mitmel viisil ja nalja saab kohe kindlasti: suurema tempoga ja võidu vastates kuuleb ka pealtnäha lihtsatele küsimustele ootamatult lõbusaid vastuseid.

 

„Nimeta midagi, mis teeb rikkaks.“

„Nimeta midagi, mida vanaisad teevad.“

„Nimeta midagi, mis tuleb ringiga tagasi.“

 

Mäng käib nii: Segage kaardid. Alustab noorim mängija. Mängitakse päripäeva. Võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb küsimuse ette. Kes esimesena vastab, saab kaardi endale. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

 

Saab ka nii: Võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb küsimuse ette. Kaasmängijad kirjutavad vastuse paberile/telefoni. Seejärel ütleb kaardi ettelugeja oma vastuse ning saab 1 punkti iga kaasmängija sama vastuse eest. Punktiarvestuseks paber/pastakas või telefon. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

 

Karbis on:

  • 86 kaarti küsimustega
  • 5 jääd vahele kaarti
  • 5 oma küsimuse kaarti

Kaardid on mugava ja käepärase suurusega.

 

Vanusele 7+

Parim 2–10 mängijaga

Mänguaeg 30–60 minutit

 

Mõeldud ja tehtud Eestis!