Supervõimed TUGEVUSED – metafoorikaardi/arengukaardid/seltskonnamäng

17,95

Kaardid on loodud selleks, et aidata igaühel leida oma supervõimed. Teades, tundes ja teadvustades enda tugevusi, saad olla parim versioon iseendast ning seeläbi suurendada enesearmastust ja -kindlust. Lisaks, mida teadlikum oled iseendast, seda lihtsam on Sul mõista ka teisi inimesi.

SKU: 4744794010581 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Iga inimene on oma iseloomu ja tugevustega ainulaadne ja eriline, kuid tihti jääme iseenda väärtust ja võimeid hinnates liiga tagasihoidlikuks.

Käesolevad kaardid on loodud selleks, et aidata igaühel leida oma supervõimed. Teades, tundes ja teadvustades enda tugevusi, saad olla parim versioon iseendast ning seeläbi suurendada enesearmastust ja -kindlust. Mis on Sinu jaoks päriselt tähtis? Kes/milline Sa olid, oled ja tahad olla? Kas Sa elad kooskõlas iseendaga?

Lisaks, mida teadlikum oled iseendast, seda lihtsam on Sul mõista ka teisi inimesi.

 

„Kellele ikka on vaja lasersilmi, välgukiirust või läbi seinte kõndimise võimet, kui meis endis on juba peidus väga eriline ja unikaalne supervõimete ja tugevuste kombinatsioon.

Sinu tugevused ja iseloomuomadused, need ongi Sinu päris supervõimed.“ – Eluplaan

 

 

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED – lõbus seltskonnamäng, enesearengukaardid ja kasulik töövahend.

 

MÄNGUNA saab kasutada nii tugevuste- kui ka pildikaarte ning selleks on kaks võimalust:

 

  • Seltskonnamäng – saa teada, mida Sina teistest ja teised Sinust arvavad! Igal kaardil on kirjas iseloomuomadus. Anna kaart (koos selgitusega, miks) kaasmängijale, keda kaardil olev sõna kõige paremini iseloomustab. Kui kõik kaardid on otsas, saab igaüks ülevaate oma iseloomuomadustest, tugevustest ja supervõimetest ehk sellest, kuidas kaasmängijad teda näevad.
  • Sõnaseletusmäng – pange end proovile, selgitades ja arvates sõnu/pilte ning mõtestades nende tähendust. Sõnu saab selgitada sünonüümide, vastandite ja vihjete abil rääkides, viibeldes ja joonistades nii, et kaardil olevat sõna ei kasuta. Kaasmängijad pakuvad sõnu ja see, kes sõna ära arvab, saab kaardi endale. Mäng arendab eneseväljendusoskust.

 

 

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED töövahendina kasutamiseks – tugevuste, metafoori-, arengu-, visualiseerimise, vestlus- ja enesecoachingu kaardid.

  • Individuaalselt, üks ühele vestluses, meeskonnas, grupitöös, kovisioonis, supervisioonis.
  • Arengu toetamiseks, loovuse avamiseks, refleksiooniks, eesmärkide seadmisel, motivatsiooniks, inspiratsiooni ja ideede ammutamisel, unistamiseks.
  • Koolitajale, coachile, nõustajale, õpetajale, sotsiaal- ja noorsootöötajale, terapeudile, mentorile, juhile ning otseloomulikult LAPSEVANEMALE!

 

 

Karbis on 82 kahepoolset kaarti:

  • 68 kaarti tugevuste ja metafoorsete piltidega;
  • 4 juhendikaarti;
  • 10 hindamis- ja analüüsikaarti.

Mugavad ja käepärased (92×64 mm) premium-kaardid on valmistatud kvaliteetsest kartongpaberist.

 

Kõik ELUPLAAN erinevad kaardipakid on omavahel täiuslikult ühildatavad.

 

Vanusele 14+

Mänguna kasutamiseks 3+ inimest

Mänguaeg 30 – 180 minutit

Grupitöös  1 – 32 inimest

 

Autor Maia Tihvan, on neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik ja coach.

 

Hoiame omasid. ELUPLAAN kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!

Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.

Kaitstud kaubamärk: M201800030