• strengths metaphor superpowers self-help coach mentorstrengths metaphor superpowers self-help coach mentor

  SUPERPOWERS STRENGTHS game, metaphor, and coaching cards

  0 out of 5

  These cards are designed to help everyone find their superpowers. By knowing, feeling, and realizing your strengths, you can be the best version of yourself and thus, increase your self-love and confidence. 

  17,95
 • tugevused metafoor supervõimed eneseabi coach mentortugevused metafoor supervõimed eneseabi coach mentor

  Supervõimed TUGEVUSED – metafoorikaardi/arengukaardid/seltskonnamäng

  0 out of 5

  Kaardid on loodud selleks, et aidata igaühel leida oma supervõimed. Teades, tundes ja teadvustades enda tugevusi, saad olla parim versioon iseendast ning seeläbi suurendada enesearmastust ja -kindlust. Lisaks, mida teadlikum oled iseendast, seda lihtsam on Sul mõista ka teisi inimesi.

  17,95
 • kaardimäng metafoorikaardid eluplaan fonterego kaardidkaardimäng metafoorikaardid eluplaan fonterego kaardid

  Kaardimäng KUI MA OLEKSIN

  0 out of 5

  KUI MA OLEKSIN! on üks üdini vahva, siiras, naljakas, heatahtlik ja inspireeriv kaardimäng, mis avardab fantaasiamaailma, päästab valla loovuse ning aitab sul seeläbi nii ennast kui teisi paremini tundma õppida. Metafoorikaardid!

  10,99
 • Arengu- ja vestluskaardid KARJÄÄR EDULUGU

  0 out of 5

  Soovid läbi mõelda, mis Sulle tööalaselt meeldib? Oled endale sobiva töö otsingul ja valmistud töövestlusteks? Otsid oma kutsumust või soovid toetada enda karjäärialast arengut?

  CV-Online soovitab!

  Arengu- ja vestluskaartide kogumik Karjäär koosneb erinevatest küsimustest, millele vastates arendad oma teadmisi iseendast ning sellest, mida Sa päriselt teha tahaksid. Küsimustikus on ka põhjalik valik töövestlustel sagedamini esitatavatest küsimustest. Sobib suurepäraselt nii karjääritee alguses olevale noorele kui ka juba kogenud töötajale, spetsialistile ning juhile, kes soovib ennast paremini tundma õppida.

  Suurepärane tööriist koolitajatele!

   

  6,95