Küsimused ja vastused ja videod ❤

Loe siit, mida meie armsad kliendid on Facebooki lehel või Instagramis meile tagasiside ja kommentaaridena kirjutanud! Jagades oma sotsiaalmeedia kontodel pilte või videosid ELUPLAAN Fonterego kaartidega, kasuta hastagi #eluplaan ja #vestluskaardid ja @eluplaan

Ja otseloomulikult oleme me ka Sinu tagasiside eest väga-väga tänulikud!

*****

Kati-Liis: “Kui ei tea, mida seltskonnas mängida, siis Fonteregro kaardid tulevad kindlasti appi ning lahendavad antud probleemi. Vahvad kaardid, mida saab mängida nii sõprade, pere kui ka oma kaaslasega. 🙂 ”

*****

Ester: “Väga põnevad kaardid seltskonnas ja kodus mängimiseks, nii lõbusad, arendavad kui südamlikud 🙂 Alati hea sõprade juurde minnes kaasa võtta ,samuti sobilikud kinkimiseks! Meeldib, et kaardimängust saavad osa võtta ka vanemad lapsed- tore aega veeta koos perega. Edu ja vahvaid ideid ka edaspidiseks! 🙂 ”

*****

Krista: “Mänguks olid partnerkaardid ja ise ei julgeks kuidagi selliseid küsimusi esitada. Üllataval kombel tulid ka ausad vastused.”

*****

Mariliis: “Sõbrad kaardipakk on juba ka Tenerifele ja tagasi reisinud. Väga hea lahendus aja sisustamiseks ning kindlasti leiavad ka tulevikus tee nimekirja, mida lennukisse kaasa võtta. Soovitan soojalt, et arendada vestlust ja sõprade kohta rohkem teada saada.”

*****

Liisa Lotta: “Väga hästi läbimõeldud vestluskaartide kogumik. Proovisime elukaaslasega Partner II vestluskaarte ja julgeme mõlemad soojalt soovitada. Aitab võtta aja maha ning oma kaaslast päriselt kuulata, justkui üks pisike kontrollpunkt teineteise mõtetega tutvumiseks. Piisavalt valikuvõimalusi ning kindlasti väga kasulik kui mõlemad partnerid sügavaks vestluseks valmis on.”

*****

Liisi: “Vestluskaardid partnerile: ideaalne kingitus kallimale! Ja tegelikult ka Sulle endale. Panevad mõtlema nii Sinu enda kui ka partneri, ning seda ju ongi teinekord vaja. Soovitan soojalt!”

*****

Kaarel: “Super toredad asjad on välja mõeldud 🙂 Mängisime pere kaartidega juba lastega ning väga super. Väga asjalikud ja vajalikud küsimused – panevad nii suured kui väikesed mõtlema õiges suunas 🙂
Kindlasti peaksid olema olemas igas peres ja sõpruskonnas, et saada teineteisest rohkem teada. Ideaalsed pista kingikotti.”

*****

Mairi: “Kiidan kaarte ja soovitan ka teistele. Võtke aega oma pere ja sõpradega üksteise tundmiseks. Need aitavad kaasa ja tulemus on väga positiivne. Edu kõigile! 🙂 ”

*****

Anu: “Väga vahvad ja mitmel moel kasutatavad kaardid. Soovitan!”

*****

Maia: “Mängisime nädalavahetusel karjääri teemalisi kaarte. Saime teada ja ütlesime välja nii mõndagi, millele muidu pole osanud vastust leida. Üllatusi täis küsimused! Kui Sul on karjääri teema aktuaalne tasub kindlasti kaarte proovida ja nii mõnigi asi saab selgemaks. Soovitan!”

*****

Anneli: “Kaardid on läbi proovitud Gekokoolitus suhtlemistreeningul. Nende kasutusvõimalus on pea piiramatu. Sobivad hästi grupi soojendamiseks, harjutustes vestluse ärgitamiseks jne. Need kaardid peaksid kuuluma iga koolitaja tööriistakasti.”

*****

Ave: “Albert Einstein on öelnud: „Kui mul oleks tund aega probleemi lahendamiseks ja lahendusest sõltuks mu elu, siis esimesed 55 minutit veedaksin ma, et välja selgitada, millist küsimust on kohane selle probleemi puhul esitada. Teades sobivat küsimust, suudaksin probleemi lahendada vähem kui viie minutiga.“
Fonterego vestlus- ja arengukaardid sisaldavad suurepäraseid küsimusi, mille üle isekeskis, koos oma partneri või sõpradega mõtiskleda. Mõistmisvälja avardav, vaatenurki laiendav mänguline aja investeerimise viis 🙂 Kes pole veel proovinud – soovitan!”

*****

Guido: “Praktiliselt mõtlema panevad ja arendavad. Emotsionaalselt toredaid ootamatusi pakkuvad. Igatahes soovitan, mitte ainult aja sisustamiseks, vaid ka kui võimalus enda üle mõtisklemiseks.”

*****

Sirli: “Ideaalne, et kunagi seltskonnas igav ei hakkaks ning alati jututeemasid jätkuks!”

*****

Viivika: “Väga vahvad kaardid! Võtsime ühel sünnipäeval osad kaardid läbi, tekitasid väga elavat diskussiooni!”

*****

Annika: “Milline meeldiv üllatus! Minul oli au testida kõiki kaardikomplekte oma sõprade-sugulaste-perega ja oma elukaaslasega. Vaheldusrikkust, naeru ja ka pisaraid ning hullult palju emotsioone jagus kõikidele.”

*****

Priit: “Šeffid kaardid, huvitavad küsimused, mida tõesti jätkub kauaks. Meie mängisime oma sõpradega, esitades üksteisele küsimusi karjääri teemal. Kaardid panid tõsiselt järele mõtlema.”

*****

Helen: “Mulle need küsimuste kaardid meeldivad väga. Alustasin partneri vestluskaartidest, et sisustada aega oma abikaasaga. Arvasin, et tean ja tunnen teda läbi ja lõhki, sest oleme abielus juba rohkem kui 30 aastat. Vaatamata meie pikale ja sündmusterohkele ühisele elule, avastasime nii mõndagi uut. Saime ka vanu ilusaid hetki meenutada. Ootan põnevusega teisi kaarte ning järgnevaid osasid uute küsimustega!”

Fonterego Eluplaan vestluskaardid paaridele TV3 Naudime Elu video

Fonterego Eluplaan Naudime Elu TV3 videoklipp