-35%

Vestluskaardid paaridele ANDESTUS

12,95

Kaardid on toeks suhteprobleemide lahendamisel ning inspiratsiooniks usalduse, armastuse ja läheduse taastamisel ja hoidmisel. Justkui sild, mis toetab andestamise ja mõistmise teel, aidates ennetada lahkukasvamist ja ületada väljakutseid. Õnnelik paarisuhe on teadlik valik ja otsus.

SKU: 4744794010284 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Armastus on imeline ja võimas tunne, mis mõjutab oluliselt meie heaolu, kuid võib muutuda ka sügavaimaks valuks. Hääbuva armastuse, reetmise ja truudusetuse tagajärjed võivad olla laastavad. Enamasti eelnevad neile sündmused, mis kas süvendavad armastust või tekitavad lõhesid.

 

Käesolevad kaardid on loodud selleks, et olla toeks suhteprobleemide lahendamisel ning inspiratsiooniks usalduse, armastuse ja läheduse taastamisel ja hoidmisel. Justkui sild, mis toetab andestamise ja mõistmise teel, aidates ennetada lahkukasvamist ja ületada väljakutseid.

Oleme lähtunud põhimõttest, et õnnelik paarisuhe on teadlik valik ja otsus.

 

Paarisuhte edukus sõltub mitmetest teguritest, iga suhe on ainulaadne ja iga paar seisab silmitsi oma eriliste väljakutsetega. Üks on aga kindel – mitte miski ei suuda lahutada südameid, kes on otsustanud olla koos ja teha tööd nii iseenda kui ka oma suhtega.

 

Käsitletavad teemad ja küsimused:

Lahkumineku põhjused ja nende ületamine. Suhteprobleemide lahendamine. Andestus ja mõistmine. Armastuse, usalduse ja läheduse taastamine ja hoidmine. Paarisuhete väljakutsed ja proovikivid, nende ennetamine ja ületamine. Emotsionaalse ja füüsilise sideme hoidmine. Eneseareng ja teadlik lähenemine paarisuhtele.

 

Vestluskaardid paaridele on väärtuslik töövahend:

Paarisuhtes olles (elukaaslased, abikaasad) aitavad õiged ja väljavalitud küsimused väljendada ja jagada mõtteid, tundeid, väärtusi, mälestusi, unistusi ja kogemusi. Vestluskaardid aitavad iseennast ja oma kaaslast paremini tundma õppida ning on aluseks õnneliku kooselu saavutamisele.

Kasuta julgelt kaarte üksinda olles, õpi tundma iseennast, oma soove ja vajadusi, vasta küsimustele ja mõtiskle. Mida paremini Sa iseennast tead, armastad ja väärtustad, seda lihtsam on Sul valida enda kõrvale õige elupartner. Individuaalsel kasutamisel aitavad kaardid mõista ja mõtestada, milliseid omadusi oled ise valmis oma (tulevasele) kallimale pakkuma, mis on Sinu piirid ning mida on Sinu jaoks paarisuhtes oluline tunda ja kogeda.

Teraapias ja nõustamisel kasutamiseks. Kaardid on armas ja kasulik töövahend, nii üks-ühele töös kui paaridega. Nõustaja on abiks küsimuste ja vastuste laiendamise ja täpsustamisega, aktiivse kuulamise ja peegeldamisega.

 

Karbis on 82 kaarti:

  • 2 kaarti: info ja juhend.
  • 10 kaarti: lahkumineku põhjused ja vihjeid nende ületamiseks.
  • 10 kaarti: suunised tugeva ja tervikliku paarisuhte hoidmiseks.
  • 60 kaarti: sügavad ja intiimsed küsimused läheduse loomiseks, 60 küsimust.

Mugavad ja käepärased (92×64 mm) premium-kaardid on valmistatud kvaliteetsest materjalist.

 

Vanusele 18+

Parim 1 – 2 mängijat, Sina ja Sinu partner

Soovituslik vestlusaeg 15 minutit – 1 tund

 

Kõik küsimused on unikaalsed ja kordumatud, ELUPLAAN erinevad kaardipakid on seega omavahel täiuslikult ühildatavad.

 

Autor Maia Tihvan, on neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik ja sertifitseeritud coach.

 

Hoiame omasid. ELUPLAAN kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!

Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.

Kaitstud kaubamärk: M201800030