Supervõimed TUGEVUSED – metafoorikaardi/arengukaardid/seltskonnamäng

-33%

Supervõimed TUGEVUSED – metafoorikaardi/arengukaardid/seltskonnamäng

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED – lõbus seltskonnamäng, enesearengukaardid ja huvitav töövahend.

MÄNGUNA saab kasutada nii tugevuste- kui ka pildikaarte ning selleks on kaks lõbusat ja kaasahaaravat võimalust.

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED töövahendina kasutamiseks – tugevuste, metafoori-, arengu-, visualiseerimise, vestlus-, enesecoachingu kaardid.

 

11,95

Tootekood: fonte015 Kategooriad: , ,
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Karbis on 96 kahepoolset kaarti.

Esipool: 72 tugevuste kaarti, sh 64 kaarti tugevustega ja 8 tühja kaarti oma soovitud tugevuse kirjapanemiseks; 4 juhendikaarti, 20 analüüsikaarti (identiteet, kasulikud küsimused, ajajoon, legend, tähtsuse skaala).

Tagus: 24 (3×8) taustakaarti; 72 (4×18) kaarti nelja erilise ja eristuva metafoorsete piltide seeriaga.

 

­SUPERVÕIMED TUGEVUSED – seltskonnamäng, metafoori- ja arengukaardid

Iga inimene on oma iseloomu ja tugevustega ainulaadne ja eriline, kuid tihti jääme iseenda väärtust ja võimeid hinnates liiga tagasihoidlikuks.

Käesolevad kaardid on loodud selleks, et aidata igaühel leida oma supervõimed. Teades, tundes ja teadvustades enda tugevusi, saad olla parim versioon iseendast ning seeläbi suurendada enesearmastust ja -kindlust. Lisaks, mida teadlikum oled iseendast, seda lihtsam on sul mõista ka teisi inimesi.

 

Kellele ikka on vaja lasersilmi, välgukiirust või läbi seinte kõndimise võimet, kui meis endis on juba peidus väga eriline ja unikaalne supervõimete ja tugevuste kombinatsioon.

 

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED – lõbus seltskonnamäng, enesearengukaardid ja kasulik töövahend.

 

MÄNGUNA saab kasutada nii tugevuste- kui ka pildikaarte ning selleks on kaks võimalust:

Seltskonnamäng – saa teada, mida Sina teistest ja teised Sinust arvavad! Igal kaardil on kirjas iseloomuomadus. Anna kaart (koos selgitusega, miks) kaasmängijale, keda kaardil olev sõna kõige paremini iseloomustab. Kui kõik kaardid on otsas, saab igaüks ülevaate oma iseloomuomadustest, tugevustest ja supervõimetest ehk sellest, kuidas kaasmängijad teda näevad.

Sõnaseletusmäng – pange end proovile, selgitades ja arvates sõnu/pilte ning mõtestades nende tähendust. Sõnu saab selgitada sünonüümide, vastandite ja vihjete abil rääkides, viibeldes ja joonistades nii, et kaardil olevat sõna ei kasuta. Kaasmängijad pakuvad sõnu ja see, kes sõna ära arvab, saab kaardi endale. Mäng arendab eneseväljendusoskust.

 

SUPERVÕIMED-TUGEVUSED töövahendina kasutamiseks – tugevuste, metafoori-, arengu-, visualiseerimise, vestlus-, enesecoachingu kaardid.

Individuaalselt, üks ühele vestluses, meeskonnas, grupitöös.

Arengu toetamiseks, loovuse avamiseks, refleksiooniks, eesmärkide seadmisel, motivatsiooniks, inspiratsiooni ja ideede ammutamisel, unistamiseks.

Koolitajale, coachile, nõustajale, õpetajale, sotsiaal- ja noorsootöötajale, terapeudile, mentorile, juhile ning otseloomulikult LAPSEVANEMALE!

 

Mugavad ja käepärased (60×88 mm) kaardid on trükitud spetsiaalsele mängukaardikartongile (õhuke ja kerge, mitteläbipaistev) ning kaetud tugeva kvaliteetse lakkviimistlusega.

 

Vanusele 14+

Parim 1 – 32 inimest

Mänguaeg 30 – 180 minutit

 

Autor on Maia Tihvan, neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik.

 

Hoiame omasid. Meie kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!

Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.

Kaitstud kaubamärk: M201800030

Lisainfo

GTIN

4744794010086