Vestluskaardid paaridele PARTNER ARMASTUS

16,95

Vestluskaardid paaridele arendavate, põnevate, sügavate ja lõbusate küsimustega on loodud eesmärgiga suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust, kirge ja hingelähedust.

SKU: fonte002 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Vestluskaardid paaridele arendavate, põnevate, sügavate ja lõbusate küsimustega on loodud eesmärgiga suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust, kirge ja hingelähedust.

 

Kaardid aitavad väljendada ja jagada mõtteid, tundeid, väärtusi, mälestusi, unistusi ja kogemusi.

Õiged küsimused aitavad iseennast ja oma kaaslast paremini tundma õppida ning on aluseks õnneliku

kooselu saavutamisele ja hoidmisele.

Õnnelik paarisuhe on teadlik valik ja otsus!

 

Teemad: paarisuhe, seks, pere, lapsed, endised partnerid, raha, töö, eluvaated, ambitsioonid, harjumused. Sisaldavad intrigeerivaid küsimusi täiskasvanutele.

 

Miks kasutada kaarte selle asemel, et niisama rääkida? Sest kaardid lisavad mängulisust, aitavad maha võtta pingeid, mis võivad tekkida keerulist küsimust niisama esitades ning aitavad vestelda vabalt ja maskideta.

 

 • „Mis peaks juhtuma, et Sa loobuksid oma lemmik-, kuid mitte väga tervislikust toidust igaveseks?“
 • „Kas petmine on petmine ka siis, kui keegi sellest teada ei saa?“
 • „Kas Sa armastad oma keha? Mis on Sinu enda lemmikkehaosa?“
 • „Kas Sa tunned end oma partneriga alasti olles hästi ja seksikalt?“
 • „Kirjelda, kes või mis ning missugune Sa järgnevast valikust oleksid – maja, jõgi, lind või auto.“
 • „Kas abikaasadel võiks olla lahusvara või ühisvara?“

 

Vestluskaardid paaridele on väärtuslik abivahend:

 • Näiteks kaaslase valiku etapis aitavad kaardid mõista, kas ja kuipalju partnerite eluvaated ja baasväärtused omavahel klapivad, ning võimaldavad võimendada positiivset ning loovad eeldused kitsaskohtade läbirääkimiseks ja ennetamiseks.
 • Paarisuhtes olles (elukaaslased, abikaasad, partnerid) aitavad õiged ja väljavalitud küsimused väljendada ja jagada mõtteid, tundeid, väärtusi, mälestusi, unistusi ja kogemusi. Vestluskaardid aitavad iseennast ja oma kaaslast paremini tundma õppida ning on aluseks õnneliku kooselu saavutamisele.
 • Kaardid sobivad suurepäraselt ka „aegade algusest“ koos olnud paaridele, värskendades suhet, lisades kirge ja põnevust ning taaselustades armumise tunnet oma kallimaga.
 • Õpi tundma iseennast, oma soove ja vajadusi! Kasuta julgelt kaarte üksinda olles. Vasta küsimustele ja mõtiskle. Mida paremini Sa iseennast tead, armastad ja väärtustad, seda lihtsam on Sul valida enda kõrvale õige elupartner. Individuaalsel kasutamisel aitavad kaardid mõista ja mõtestada, milliseid omadusi oled ise valmis oma (tulevasele) kallimale pakkuma, mis on Sinu piirid ning mida on Sinu jaoks paarisuhtes oluline tunda ja kogeda.
 • Meelelahutuseks ja unistamiseks koos sõbrannadega! Kaardid sobivad imehästi nii lõbusaks meelelahutuseks tüdrukuteõhtul kui ka ühiseks sügavaks suhete ja inimloomuse analüüsiks. Vastake küsimustele, jagage kogemusi ja mälestusi ning unistage!
 • Meeste jaoks ka! Kummutagem müüdi, et mehed ei oska naisi kuulata ega enda tundeid piisavalt hästi väljendada! Kaartidel olevad teemad ja küsimused (enamus) sobivad mõtisklemiseks ja arutamiseks nii igale mehele kui ka meestest koosnevale sõpruskonnale. Nii et, mehed, pange end proovile: raske õppustel, kergem lahingus.
 • Teraapias ja nõustamisel kasutamiseks! Kaardid on armas ja kasulik töövahend, nii üks-ühele töös kui paaridega. Nõustaja on abiks küsimuste ja vastuste laiendamise ja täpsustamisega, aktiivse kuulamise ja peegeldamisega.

 

 

Karbis on:

 • juhendikaardid;
 • 80 kaarti kahe küsimusega, kokku 160 küsimust!

Mugavad ja käepärased (92×64 mm) premium-kaardid on valmistatud kvaliteetsest kartongpaberist ning viimistletud matt-laminaadiga.

 

Vanusele 18+

Parim 1 – 2 mängijat, Sina ja Sinu partner

Soovituslik vestlusaeg 30 minutit – 3 tundi

 

Armas traditsioon – 1 kaart päevas! Võtke pakist iga päev üks kaart, vastake küsimustele ning

arutage esilekerkinud tunnete ja mõtete üle.

 

Igal kaardil on kaks küsimust/teemat – üks küsimus/teema on vastamiseks Sinule, teine küsimus esita oma kaaslasele. Kaks küsimust kaardil pakub täiendava valikuvõimaluse, otsustusvabaduse ja mängulisuse.

Soovitame enne vestlust/mängu häälestuseks läbi teha ka hingepeegli harjutuse (juhend karbis), sest see aitab luua sügavamat intiimsust ja lähedust.

 

ELUPLAAN vestluskaartidel esitatud väljavalitud teemad ja küsimused läbivad kolme ajaliini, mille kaudu toimub mineviku taaselustamine, oleviku prioriteetide teadvustamine ning tulevikus teostuvate unistuste visualiseerimine.

Kõik küsimused on unikaalsed ja kordumatud, erinevad kaardipakid on seega omavahel hästi ühildatavad.

 

 

Eluplaan kaartide autor on Maia Tihvan, neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik ja sertifitseeritud coach.

 

Hoiame omasid. Meie kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!

Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.

Kaitstud kaubamärk: M201800030

Lisainfo

Kaal 0,133 kg
Mõõtmed 3,4 × 6,2 × 9,0 cm
EAN

4744794010024