Küsimuste küsimine

Küsimustes ja nende esitamises peitub suur jõud!

„Edukad inimesed esitavad paremaid küsimusi ning selle tulemusena saavad paremad vastused.“ – Anthony Robbins
„Kui mul oleks 1 tund aega lahendada probleem, millest sõltub minu elu, siis esimesed 55 minutit pühendaksin õige küsimuse sõnastamisele. Niipea, kui tean õiget küsimust, suudan lahendada probleemi vähem kui 5 minutiga.“ – Albert Einstein

Küsimused arenevad ja muutuvad ajas ning kasvavad koos Sinuga

Me sünnime siia maailma siira ja loomulik uudishimuga elu vastu ja erilise oskusega esitada tohutult palju küsimusi. Väike laps ammutab küsimuste esitamise kaudu teadmisi elust. Vanemaks saades see omadus kahaneb – kuid see ei pea nii jääma. Sul on võimalus küsimuste esitamise oskust, siirast uudishimu ja kirge elu vastu teadlikult hoida. Rikasta sellega oma maailma!

Kuidas küsimuste esitamine mulle head teeb?

Õigete ja heade küsimuste esitamine muudab Su elu. Esitades küsimusi ja vastates nendele, avastad iseennast, õpid tundma oma kaaslaseid ning lood tähendusrikkaid suhteid igas eluvaldkonnas.

Küsimuste esitamise ja nendele vastamise käigus ning jagades mõtteid, tulevikuunistusi, minevikumälestusi, kogemusi ja väärtuseid avardad oma mõttemaailma, loovust ja väljendusoskust.

Mõistes paremini seda, mis on Sinu jaoks tõeliselt tähtis ja oluline, saad suunata sellele tegevusele või eluvaldkonnale suurema tähelepanu ning seeläbi nautida suuremat rahulolutunnet.

Tagasi ree peale!

Küsimuste esitamine aitab kaasa „ree peale tagasi“ saamisel. Näiteks kui mõnel õhtul on pea tühi, kuid samas on suur soov lastelt midagi küsida lisaks klassikalisele kuidas-koolis-läks küsimusele.

Mõnus ajaviitevõimalus!

Koosviibimine, kus vestlus ei taha kuidagi edeneda ja pikad vaikuseminutit jäävad korduma? Enam mitte! Küsimuste esitamisega elavdad igat vestlust ning juttu jätkub pikemaks.

Kas on olemas õiged vastused?

Vastus oleneb alati küsimusest. On olemas küsimused, näiteks kui palju on 2+2 või mis on Eesti pealinn, kus vastamiseks on üks ainuõige võimalus (mainitud näiteküsimusi kaartidel ei ole). Küll aga, küsimuse puhul nagu mis on Sinu kauneim lapsepõlvemälestus, sõltub vastus vaid Sinust endast. Kusjuures ka see vastus võib Sinu jaoks ajas muutuda.

Vestlus- ja arengukaardid on suurepärane vahend iseenda avastamiseks

© Fonterego vestlus- ja arengukaartide kollektsioonis on mängulises vormis haaravad kaardid küsimustega pikkadeks, lõbusateks ja sügavateks vestlusteks – oma kalli partneriga, oma pere ja lastega, oma sõbra ning seltskonnaga, valmistudes karjäärimuutuseks.

Igas pakis on 80 küsimuste kaarti, igaüks neist 2 küsimusega. Seega sisaldab üks pakk 160 erinevat küsimust!

Kõik küsimused on unikaalsed ja kordumatud. Erinevate teemade pakendid on omavahel ühilduvad.

 

© Fonterego 2017

Jaga seda postitust