Tegevuskaardid paaridele ARMASTUS

TEGEVUSKAARDID PAARIDELE on lõbus ja kaasahaarav kaardimäng/kaardikogumik, mis on loodud selleks, et tugevdada nii uut värsket paarisuhet kui ka juba kaua koos olnud paaridele aidata taastada värskelt armunute „liblikad kõhus“ tunnet; suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust ja hingelähedust.

Kaartide sisu inspireerib, motiveerib ja aitab valla päästa fantaasia, murda harjumuspärased mustrid ning toob suhtesse nii kirge ja särtsu kui ka mõnusat maandavat ja tasakaalustavat energiat.

Õnnelik ja armastav paarisuhe on teadlik valik ja otsus!

16,99

Tootekood: 4744794010116 Kategooriad: ,
 • Kirjeldus

Kirjeldus

Läbi ühiste tegevuste ja tähendusrikaste vestluste, iseennast ja oma kallimat paremini tundma õppides, taaselustades erilisi mälestusi ja luues uusi, ületades koos raskusi ning kujundades ühist tulevikku, mõeldes suurelt ja nii isiklikke kui paari ühiseid unistusi ellu viies

Jah, õnnelik ja kirglik paarisuhe on võimalik – seda ka 5, 10, 30 ja 60 koosoldud aasta järel.

 

TEGEVUSKAARDID PAARIDELE ARMASTUS – KUIDAS KASUTADA

 • 1 kaart PÄEVAS = 90 päevane intensiivne väljakutse. Võtke või valige iga päev üks kaart ning tehke läbi kaardil olev tegevus.
 • 1 kaart NÄDALAS = pea kahe aasta jagu paarisuhet toitvaid, tugevdavaid ja liitvaid tegevusi. Võtke või valige üks kaart nädala alguses ning viige tegevus ellu käesoleva nädala jooksul.
 • Soovitame kaardipakis toodud tegevused, mõtted ja ülesanded täide viia 3-6 kuu jooksul. Nii saate hoida mõnusat tempot ja piisavalt uudsust ja vaheldusrikkust. Ja siis … korrata!

 

TEGEVUSKAARDID PAARIDELE ARMASTUS – MIKS KASUTADA

 • Kaartidel olevad mõtted ja tsitaadid armastusest kutsuvad arutama armastuse sisu ja tähenduse üle. Igaühele meist on sõnale armastus erinev, enamasti teadvustamata tähendus. Vestluse käigus mõtestate armastuse tähenduse nii personaalselt kui ka paarina.
 • Kaartidel olevate erootiliste asendite eesmärk on pakkuda paaridele inspiratsiooni ja vaheldust intiimse läheduse hetkedeks, erutuse ja emotsiooni loomiseks.
 • Kaartidel olevad tegevused, harjutused ja ideed toetavad pühendumist üksteisele, aitavad võtta teie imelise paarisuhte fookusesse, toovad suhtesse värskust ja kirge, loovad mõistmist ja harmooniat, aitavad liita teid paarina ning (taas)õppida üksteist paremini tundma.

Eluplaan kaardid paaridele missioon on olla inspiratsiooniks paaridele, kes on teinud teadliku valiku üksteisele pühenduda ning hoida täisväärtuslikku ja õnnelikku elu, mis on täis mõistmist, kirge, armastust, harmooniat, kasvu ja arengut. Kui olete teadlikud, mida te ise vajate selleks, et tunda enda armastatuna, ning sellest, mida eelistab ja vajab teie partner, saate just seda ühisel eluteel luua ja võimendada.

Oluline! Kaartidel olevaid tegevusi läbi tehes ja mõtestades võibolla mõistate, et koos on küll tore ja kehakeemia võimas, aga teie põhiväärtused ja baasvajadused on siiski nii erinevad, et tulevikus paarina kokku jäädes saaksite mõlemad pigem rohkem haiget.

Alles värskes suhtes olles – õpite nii iseennast kui ka oma kaaslast paremini tundma, rajades nii tugeva vundamendi ühiseks eluteeks.

Pikemalt koos olnud armsale paarile aitavad meie kaardid taastada “liblikad kõhus” vastarmunute tunnet, suurendada hingelähedust ning aitavad kujundada täiusliku ühise visioon tulevikust.

 

Eluplaan kaartide läbimõeldud ja hoolikalt valitud sisu toetab kõiki peamisi emotsionaalseid põhivajadusi – kuuluvus, lähedus, kindlustunne, vaheldus, turvalisus, seiklused, põnevus, areng, panustamine, sotsiaalne olulisus.

Kaardid kaasavad ja pakuvad ideesid erinevatele isiksusetüüpidele – nii ekstravertidele kui introvertidele, unistajatele ja mõtlejatele.

Kaartidel toodud tegevused katavad kõik viis armastuse keelt – tunnustussõnad, kvaliteetaeg, kingituste saamine, teenimiskunst, füüsiline puudutus.

Iseenesestmõistetavalt toetavad kaardid paarisuhtes nii olulist kehakeemia ja hormoonide hoidmist: kirge ja iha suurendavad tegevused päästavad valla testosterooni ja östrogeeni; armumise ja külgetõmbe tunnet toetavad dopamiini, adrenaliini ja serotoniini vallandavad tegevused ning oksütotsiin ja vasopressiin valla päästvad tegevused toetavad kiindumist ja sügavad armastust.

 

Ja veelkord – õnnelik ja kirglik paarisuhe on võimalik – seda ka 5, 10, 30 ja 60 koosoldud aasta järel. Õnnelik ja armastav paarisuhe on teadlik valik ja otsus!

 

 

Pakendis on 96 kahepoolset kaarti:

 • 3 kahepoolset infokaarti;
 • 3 kahepoolset kaarti olulise kirjapanemiseks ja armastuse mõtestamiseks;
 • 30 kaarti erootiliste asenditega, pöördel 30 kaarti sügava mõttega armastuse tähendusest;
 • 60 kaarti paarisuhet tugevdavate ja liitvate tegevusideedega, pöördel 60 kaunist tsitaati armastusest.

 

 

Mugavad ja käepärased (60×88 mm) kaardid on trükitud spetsiaalsele mängukaardikartongile (õhuke ja kerge, mitteläbipaistev) ning kaetud tugeva kvaliteetse lakkviimistlusega.

 

Vanusele 18+

Kaardid paaridele!

Aeg vastavalt tegevustele.

 

Autor on Maia Tihvan, neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik.

 

Hoiame omasid. Meie kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!

Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.

Kaitstud kaubamärk: M201800030

 

Sulle võib meeldida ka…